Otthon és kert

Különbség a biztonságos és Lakossági Security Container

Gyakran egységet értékesített , és a továbbiakban a " fegyvert széfek " valóban illik a Underwriter laboratóriumában ( UL ), amely felsorolja a lakossági tárolók ( RSCS ) . Míg RSCS védelmet nyújt a játszó gyermekek lőfegyverek és összetör és megragad betörések , RSCS kínálnak gyengébb tűz-és hamisítás védelem egységeket UL szerepel széfek . UL Értékelések

alapított 1894-ben , Underwriters Laboratories egy független, non- profit vizsgálati intézmény . Az UL széles skáláját anyagok, termékek , berendezések és rendszerek szigorúan tesztelt biztonsági és integritását . Elemek érzékeny a tűz tesztelték tűzálló küszöbök és használt termékek megakadályozására büntetőjogi beavatkozás tesztelik a biztonság , és eddig kell. RSCS és széfek támadt egy két fős személyzet segítségével robbanás, tűz , kézi /motoros eszközt beavatkozás , valamint egy sor más módszerek támadás tesztelje a biztonsági a készülék .
Residential Tároló konténerek

Lakossági tároló tartályok képesek ellenállni öt perc áll kíváncsiskodó , fúrás , lyukasztás, kalapálás és beavatkozás támadások az UL technikusok . Az acél épített ajtók intézkedés között 10-12 gauge vastagságú.
Széfek

széfek nyújtanak magasabb szintű biztonságot a betörés és tűz, hanem jön a magasabb költség. Széfek eddig UL betörés és vannak besorolva , mint akár TL -15 és TL -30 . TL -15 széf kibír 15 perc következetes támadás szerszámok. A felhasznált acél konstrukció a falak és az ajtók a biztonságos között egy negyed hüvelyk a teljes hüvelyk vastag . Vannak értékelés a dokumentum-és a számítógépes adatok tűzvédelem --- egytől két óra tűzállósági .

01
Hogyan készítsünk Your Gun Safe Tűzálló

Gun széfek nem nyújtanak elegendő védelmet a tűz . Akkor tűzálló belsejében egy fegyver biztonságos , valamint a hozzá kiegészítő tűzálló védelmet biztosít a pisztoly belsejében . Szükséged lesz némi

02
Hogyan készítsünk egy rejtett rekesz gipszkarton

Homes mindenféle zug és repedések , ahol a kis tételeket lehet rejtve , de a tér közti falak a hagyományos helyen rejtjük dolgokat. Az apró dolgok, mint például az ékszerek , pénz és fontos papírok, k